neděle 4. února 2018

Renier 'Kazisvet' Gauthier

https://olympians-rp.blogspot.cz/2018/02/renier-kazisvet-gauthier.html

Ren je vysoký 190 cm, pričom je dosť možné že keby bol nižší, zas by sa mu druhý smiali. Telo ma celkom dosť svalnaté a vyšportované. Nepatrí medzi tých, čo by sa len tak zavreli do izby a nad niečim premýšľali, ale občas sa to stane aj u neho. Jeho oči sú modré, skoro do zelena a čiastočne sivé, záleží na uhle pohľadu a zároveň svetle ktoré sa do nich opiera. Má tmavé hnedé vlasy, ktoré sú zastrihnuté do jeho zvyčajného účesu. Má rovný nos, ktorý mu dáva šľachtický pohľad. Je si dobre vedomý svojho dobrého vzhľadu, ale napriek svojej arogancii nie je slepý k kráse iných ľudí. Čo sa týka oblečenia, je schopný sa obliecť do čohokoľvek, či sa to páči iným alebo nie. Je dokonca schopný sa obliecť do niečoho čo je úplne z iného storočia.

Ren je povahovo dosť nestabilný, aj keď by sa dalo povedať, že dosť môže prekvapiť. Vie byť celkom príjemný a dokonca aj džentlmen, ktorý dokáže pekne dať druhým komplimenty aj za nejakú hlúposť, za ktorú by si ho ani nezaslúžili. Predsa ale v druhej chvíli dokáže druhým povedať tak odporné veci, ktoré by nikto nechcel počuť. V jednej chvíli je možné ho milovať a v druhej ho nenávidieť. Je veľmi arogantný, preto dostal veľa prezýviek a aj keď ani jednu z nich moc nemusí, ale predsa len sa nad niektorými sam zasmeje. Ale nechať ho smiať sa je dosť ťažké. Je dosť drzí, takže sa u neho dosť dá očakávať, že povie čokoľvek, čo druhých naštve, aj keď iba občas je to naschvál, ale keď už to tak je, tak to robí kvôli srande. Že by bol s dievčatami na jednej vlne, tak to s istotou je možné povedať, že nie. Skôr sa dá povedať, že pri ňom sú chúďatka, pretože mu nezáleží na ich citoch a nikdy mu nezáležalo na tom, ktorej z nich zlomí srdce, tým že ani jednu z nich nebral absolútne vážne. Je to mudrlant, pretože vždy všetko musí byť po jeho. Nielen, že musí vedieť všetko, ale aj všetko, čo si zmyslí musia druhý po jeho urobiť. No najradšej ničí svety druhých, nielen snové, ale aj normálne. Strašne rád to robí, pretože to štve tých najpovolanejších a tých najvyšších. Najviac by sa dalo povedať, kvôli malým deťom, ktoré veria vo svoje sny a tým, čo sa pokúšajú zničiť svet, vždy sa to podarí zastaviť. Tým najradšej druhých štve.

Narodiť sa na deň prestupového roku nie je šťastie pre každého a pre Reniera to bolo šťastie s prekliatím, pretože s jeho menom sa mohol rovno začať smiať, pretože každý z ľudí sa mohol rovno hodiť na zem a smiať sa. Predsa len si nezaslúžil niečo také, ale predsa len sa mu podarilo sa s tým vyrovnať a aj keď bolo jasné, že každá rodina ho naozaj chcela zaškrtiť, už ako malý bol dosť arogantný a počúvanie druhých mu nič absolútne nehovorilo. Dokonca ani počúvanie svojho otca moc neurobilo nič. Bol svojský a ako vždy sa mu podarilo dostať seba aj druhých do problémov. Čo urobiť s takým dieťaťom, keď je strašne hyperaktívne? Nápad sa predsa len našiel a to bolo dať mu nejakú zábavku, ktorej by sa mohlo dieťa venovať, začalo sa to hrou na husle a klavír, neskôr prišiel na rad šerm a hneď na to nadväzovali jazyky. Preto sa niet čo diviť, že sa tomu stále venuje a dosť ho to aj baví, až na to, že ho jeho otec v desiatich rokoch poslal do tábora, predsa len on už dávno vedel, že jeho syn nie je len tak obyčajný. Vedel, že jeho matka bola bohyňa, ale svojmu synovi to nikdy nepovedal. Sám sa to dozvedel až v tábore, ale predtým ako sa stretol s ostatnými bol to ten, ktorý musel naraziť na nejakých netvorov a samozrejme ich svojou aroganciou nahnevať. Preto sa tam skoro ani nedostal. Jasné že si hnede v prvý týždeň znepriatelil Áresovcov a Afroditine deti, ale že by mu na tom moc záležalo tak to nebolo, ale predsa len sa pozeral na to z tej druhej strany. Mal aspoň nepriateľov, ktorých mohol kedykoľvek hnevať. Vďaka tréningom šermu sa mu podarilo vyšvyhnúť sa na boj s mečom dosť vysoko. Potom čo sa k nemu priznala jeho matka, tak sa z Hermovho zrubu presunul do Aténinho, kde so svojimi súrodencami dobre vychádza. Dokonca so všetkými trénuje a pomáha im so všetkým, čo potrebujú. Vďaka tomu sa mu podarilo dostať na post inštruktora, aj vďaka tomu, že jeho tréningy bývajú aj tak dosť drsné a nepoľavuje v nich.

*Prezývky: Kazisvet, Mudrlant, Bojový stroj, Lamač srdcí, Arogantný slizoun, Drzoun, Bastard.
*Dokáže vyznať lásku v 8 jazykoch, ale v ani jednom to nemyslí vážne.
*Neznáša Muzikály, aj keď ich vie interpretovať.
*Jeho obľúbenou kapelou je Linkin Park.
*Miluje pizzu so šunkou.
*V jednej chvíli dokáže dať kompliment a v druhej zas urážať.
*Je nadaný na šerm a konské polo, dokáže spievať, hrať na husle aj na klavír.
*Všetky dievčatá hádže do jednej skupiny.
*Je dobrý tanečník, za čo dostal už veľa komplimentov.
*Jeho meno znamená rozhodujúci bojovník a priezvisko vládca armády, ale sám sa nad tým nepozastavuje.

*PŘÍCHOD DO TÁBORA: červen 2006

*BOŽSKÝ RODIČ: Athéna


TELUMKINESIS

Použití jakékoliv nové zbraně nevyžaduje žádný výcvik. Výhoda v boji. Nositel schopnosti zbrani rozumí a vnímá ji jako živou bytost. Zatím není schopen si osvojit zbraně na dálku.

ODIKINESIS
Polokrevný se může pokusit tuto schopnost využít v boji, ale většinou se schopnost obrátí proti jeho straně a tudíž se často stává, že zadavatel zapomene vlastní strategii. V takových případech často nadchází otázka, proč jsou vlastně dotyční v boji.

DEXIÓKINESIS

Vědomost nad tím, co je to tkalcovský stav a k čemu slouží. To je asi tak všechno.

*Meč s božského bronzu, spjatý se samotnou bohyní Athénou. Díky čemuž není účinný proti pavoukům (památka na Arachne) a v případě, že vycítí u svého nositele aroganci, není funkční pomalu vůbec.

INSTRUKTÁŽ:
Boj s mečom a taktické myslenie.


Polobůh nemá žádná ocenění.

Jannis Niewöhner
Žádné komentáře:

Okomentovat